Grote Kidsrun bij de Grolsch Veste
Op woensdagmiddag 15 april organiseren we samen met de FC Twente / Heracles Academie een grote Kidsrun bij de Grolsch Veste. Onze meidenafdeling t/m 12 jaar mag hieraan meedoen.
Met de Kidsrun zamelen we geld in voor de Meidenafdeling van Avanti Wilskracht. Help je mee om zoveel mogelijk sponsors te verzamelen?
Zo werkt de Kidsrun
Voordat de Kidsrun start gaan we we eerst met z'n allen op zoek naar sponsors voor Avanti Wilskracht. Alle speelsters ontvangen hiervoor een persoonlijke actielink. Deze wordt verstuurd via de e-mail en je ontvangt (volgende week) ook nog een flyer van jouw leider of trainer.
Deze link kun je via WhatsApp gemakkelijk doorsturen naar iedereen die je maar wilt: familie, vrienden, buren of collega’s van je ouders. Sponsors betalen via jouw actielink zelf met iDeal | Wero. Wel zo gemakkelijk!
Op www.sponsorloop.nl/avantiwilskracht kun je zien wie er allemaal meedoen van Avanti Wilskracht. Wil je sponsor worden? Klik dan op de actielink van één van de deelnemers en vul het formulier in.
De Kidsrun zelf vindt plaats op woensdagmiddag 15 april. We rennen bij de Grolsch Veste. Meer informatie over deze middag ontvang je in de weken ervoor via de trainers/ leiders.
Maak kans op mooie prijzen
Met deze actie zamelen we geld in voor Meidenafdeling van Avanti Wilskracht. Iedereen die goed z'n best doet, maakt kans op mooie prijzen van FC Twente of Heracles Almelo. Wat dacht je bijvoorbeeld van een voetbalclinic, kaartjes voor een wedstrijd of een shirt met handtekeningen?
Wij wensen iedereen veel succes en plezier met deze sportieve actie!